Vyšší já - kurz

Vyšší já - kurz

Jedná se o léčebnou a diagnostickou metodu podobnou metodě SRT. Při této metodě se využívá práce s kyvadlem z tohoto důvodu doporučuji před tímto kurzem absolvovat kurz práce s kyvadlem. K metodě jsou využívána sada tabulek s možností rozšíření o vlastní tabulky.Metodu si lze osvojit během kurzu tj. dvou dnů a nebo ji lze absolvovat i dálkovou formou. Je vhodná jak pro začátečníky atak pro absolventy různých jiných kurzů jako je například SRT.

 

Na kurzu se účastník naučí napojovat na Vyšší Já a toto napojení testuje do té doby než je trvalé.

Vyšší Já pracuje v souladu s námi a pomůže nám změnit negativní programy v našem podvědomí, odblokovat energetické bloky, napojit se na minulé životy a pracovat s těmito informacemi, stanovit diagnozu a následnou léčbu, očistit auru i duši. Dále odvádět přivtělené duše, srovnávat energetická těla, zasahovat do buněčných struktur paměti a mozkových struktur,působit na geopatogení zony a harmonizovat je,najít smysl a svůj životní úkol a srovnat si budoucnost.

Nejsou nemoci dědičné jak se lidí mylně domnívají, dědíme pouze potenciál k jejich prožití. Nemoc se projeví pouze tehdy, jestliže se duše před vstupem do inkarnace pro tuto výzvu rozhodla.

Díky této metodě proniknete do jádra problému, nemoce tím,že se vytestují negativní emoce v minulosti,součastnosti a budoucnosti a tím,že se odstraní prostřednictvím Vyššího Já tím ovlivníte svou budoucnost.

Touto metodou lze dále řešit psychické traumata, únavu,deprese,strachy a fobie. Vztahy a závislosti ve vztazích a to jak partnerské tak přátelské či rodinné. Problémy se soutředěním. Testování vhodnosti vitamínů a jiných preparátu pro vaše tělo. Diagnostika čaker a odblokování čaker. Diagnostika aury. Zjišťování geopatogeních zon a práce s nimi. Psychický stav a celkově ovlivňuje zdraví.

Termíny kurzů pro terapeuty budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů nebo si napište o informace.

Co si sebou budete potřebovat vzít na kurz?
Poznámkový blok, tužku, kyvadlo (je možné si kyvadlo na kurzu zakoupit cena se pohybuje od 230,- do 270,- Kč), přezuvky, pití a svačinu.

Cena osobního setkání je 4000,-Kč.

Cena dálkového studia je 3500 ,-Kč

Možnosti jak můžete absolvovat kurz:

1. Osobní setkání –více účastníků

Kurz bude probíhat jako osobní setkání více účastníků. Kurz může probíhat v Jablonci nad Nisou, nebo v Praze. Případně pokud bude skupina deseti účastníků a bude zajištěn prostor pro kurz, mohu kurz odškolit i v jiném městě.

Termíny kurzů budou vždy uvedeny na těchto stránkách v kolonce termíny kurzů a seminářů,   nebo si napište o informace na email.

Cena osobního setkání je 4000,-Kč.

Osobní kurz -Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

2. Individuelní kurz

Určen pouze pro jednu osobu max. dvě osoby a učitele. Tento kurz bude probíhat dle Vašich požadavků tj. s variantou jednou měsíčně nebo i jednou týdně, vše lze upravit dle potřeb a požadavků. Kurz bude vždy probíhat cca 1,5 hod. s tím,že lekcí budou tři. Kurz bude většinou probíhat v týdnu buď v dopoledních, nebo odpoledních hodinách dle domluvy.

Cena  za první lekce je 2500,- a druhé 2000,- Kč, cena třetí lekce je 1000,-Kč lekce jsou celkem tři.V případě, že budete chtít dokoupit si další lekce i po ukončení kurzu- je to možné a cena je 1500,- Kč.

SLEVA - Individuelní kurz- Při zaplacení celého individuelního kurzu při první lekci  dostanete slevu a cena bude za všechny 3 lekce 5000,-Kč.

3. Dálková forma –korespodenční kurz

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník)obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky. Materiály obsahují manuál, tabulky a certifikát o absolvování tohoto kurzu.

Cena dálkového studia je 3500,-Kč.

SLEVA-Pokud seženete, šest lidí na kurz máte na kurz 80% slevu.

Setkání je dvoudenní a nocleh je nutno si zajistit. Rozpis kurzu bude vždy uveden u termínu.

U dálkového studia po obdržení částky na účet (pokyny k platbě jsou v odkazu ceník) obdržíte poštou materiály k tomuto kurzu a na veškeré dotazy Vám ráda odpovím prostřednictvím emailu případně po domluvě i telefonicky.

 

Materiály obsahují manuál, tabulky a cerifikát o absolvování tohoto kurzu.

Dále lze pokračovat v kurzu pro učitele terapeutů. Po mém vytestování zda jste vhodný kandidát či kandidátka můžete kurz absolvovat. Další podmínkou je minimálně tři měsíce intenzivní práce terapeuta s tím,že předložíte min.30 zápisků o této práci s klienty. Na konci kurzu je složena závěrečná zkouška a obdržíte certifikát.

V případě dotazů tel. 774316871, email: neffira@gmail.

Pokud máte o tento kurz zájem napište si o informace na email a my daný kurz vyhlásíme.

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871

Přihláška na kurz/seminář

 

Kontaktní kurzy se konají na adrese: NEFFIRA centrum péče o tělo a duši, 46600 Jablonec nad Nisou ,Nám.Boženy Němcové 1. Pokud potřebujete popsat cestu neváhejte napsat na email pokusím se Vám místo popsat co nejpodrobněji.

Pokud Vámi vybraný kurz nebo seminář (z nabídky na těchto stránkách) v kalendáři akcí nenajdete, tak mi napište na mail a já Vám sdělím další informace. e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení na kurzy a semináře

Kurzy a semináře si můžete rezervovat u každého semináře či kurzu v přihlášce dále přihlášku najdete v kontaktech.V přihlášce uveďte, prosím své jméno, adresu, kontaktní telefon, popř. e-mail, datum narození, název a termín Vámi vybraného kurzu.

Úhrada kurzovného

Přihláška na všechny kurzy je platná po zaplacení celé platby nebo zálohy 500,- Kč u dálkových kurzů nutno zaplatit celou částku najednou. Doplatek kurzovného hradíte při zahájení kurzu. Bez uhrazení zálohy Vám bohužel nemůžeme garantovat možnost účasti na vybraném kurzu. Zálohu 500,- Kč prosím zasílejte na účet č. 166477845/0600 (jako variabilní symbol prosím uveďte datum narození,specifický symbol datum kurzu a do zprávy pro příjemce uveďte svou emailovou adresu).Pokud vyplníte přihlášku a do tří dnů Vám nepřijde odpověď o zaregistrování prosíme o opětovné kontaktování může se stát,že nám přihláška nedorazila.Pozor většina kurzů je omezena na počet účastníků pokud z toho důvodu se snažíme kurzy vyhlásit s dostatečným předstihem. Neodkládejte přihlášení může se stát,že se na kurz později již nedostanete!!!!!Zálohu je nutno poslat nejdéle 5 dní před začátkem kurzu. Další možnost uhrazení zálohy na kurz je osobně v našem centru na adrese NEFFIRA s.r.o.,Nám.Boženy Němcové 1, Jablonec n.N.Pokud bude kurz naplněn uvedeme to u termínu kurzů. Můžete se přihlásit jako náhradník a v tomto případně Vám dáme vědět zda se místo neuvolnilo. Jako náhradník neplaťte zálohu a vyčkejte pokynů.Některé kurzy se u nás budou konat pouze jednou a nebudou se opakovat jedná se o lektory z jiných měst z toho důvodu pokud o kurz máte zájem neváhejte a přihlašte se!!!!!!!!

U kurzů na dva dny nezajišťujeme nocleh,ale můžeme Vám doporučit levné ubytování v nejbližším okolí. V centru je k dispozici kuchyňka kde je možno si uvařit teplý nápoj a i jídlo. U vchodu do objektu je večerka kde je možno zakoupit si jídlo a pití.

Storno podmínky

Uhrazením platby za večerní seminář/kurz/ je Vaše místo závazně rezervované. Seminář/kurz/ je třeba uhradit nejpozději 1 týden před jeho konáním, jinak bude místo postoupeno náhradnici.
Pokud si svou účast rozmyslíte, informujte o tom, prosím, co nejdříve, aby se místa uvolnila pro jiné zájemce.
Při zrušení účasti týden předem Vám bude vrácen celý obnos. Při zrušení nejpozději 48 hodin před seminářem, je možné částku použít na jiný večerní, nebo celodenní seminář, či program.
Při zrušení účasti méně než 48 hodin před konáním semináře/kurzu/, a pokud nejsou žádné skutečně závažné důvody ke zrušení, Vaše platba propadá.

U kurzů je nutné zaplatit zálohu, která je 50% z ceny kurzu.

Další možností je platba osobně,  kontakt tel.774 316 871.
Platit můžete i na místě pokud bude volné místo, ale zde je cena o 50 Kč vyšší /semináře/ a  u kurzů o 100 Kč.

Děkujeme, za pochopení .

Platbu je třeba provést v plné výši a to na účet:
166477845/0600

Při platbě  uvěďte prosím: celé jméno + termín semináře.

Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním a uchováním Vámi poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. pouze pro vnitřní použití Centra péče o tělo a duši NEFFIRA s.r.o. , se sídlem Nám.Boženy Němcové 1,Jablonec nad Nisou

Vaše osobní údaje
Závazná přihláška Vyšší já - kurz