Koučování

Koučink je soubor metod, které napomáhají osobnímu rozvoji. Koučink je všeobecně proces, který má pomoci lidem nebo týmům dosahovat maximálního výkonu. Tento proces zahrnuje nalezení jejich silných stránek, pomoc s překonáváním vlastních bariér a limitů k dosažení co nejvyšší osobní výkonnosti, která umožní efektivnější uplatnění v rámci kolektivu,nebo života celkově.

 

Změna by měla být přínosná a vést k určení a dosažení určitého cíle. Metody koučinku jsou orientovány spíše na výstup, než na řešení problému. Místo zaměření se na vlastní řešení problému a překonávání konfliktu je snahou dosáhnout výsledku prostřednictvím rozvoje nových strategií myšlení a činností. Koučink je proces, který umožňuje klientům dosahování svého plného potenciálu. Prvoplánově jde o nalezení a jasné vymezení cíle, kterého chce klient dosáhnout, s následným vyhledáváním vhodné cesty k němu. Paralelně s tímto zaměřením na cíl, jako „vedlejší produkt", dochází ke zlepšování sebereflexe, sebedůvěry, sebevědomí, sebeúcty. Dále schopnosti rozhodovat se a také se zvyšuje schopnost přijímat větší odpovědnost. Skrze změny myšlení a postojů a zlepšování vztahu k sobě sama se rozšiřuje pole možností daného člověka. Zpřístupňují se zejména jeho vnitřní zdroje. V souvislosti s tím se zlepšují jeho vztahy i k druhým lidem (nachází pocit větší blízkosti k druhým). Jako kouč vás budu podporovat v určování vašich cílů, a také vám pomohu v procesu dosahování cílů. Cílem koučinku je rozvinout klientovi schopnosti za účelem dosažení cíle.Kouč naslouchá a ptá se otázky, aby porozuměl klientově situaci. Koučování není psychologická diagnostika, terapie,  ani psychiatrická či psychoterapeutická pomoc.

Mohu Vám pomoci při:

  • hledání životního partnera
  • hledání životního talentu
  • vytváření finanční svobody
  • posílení sebevědomí
  • hledání Vaší ideální práce
  • nalezení pevného zdraví
  • řešení různých životních situací

Cena sezení v ceníku.

Konzultace s poradcem trvá 55 min a frekvence konzultací záleží na domluvě. Obvykle jsou sezení jednou za týden až čtrnáct dní. Konzultace mouhou být i častější, což však záleží na potřebách klienta a možnostech poradce.

Počet sezení, které jsou potřeba k tomu, abyste se cítili lépe se různí většinou je u této terapie potřeba 6- 10 sezení.

Koučováním vás povede kouč osobního rozvoje Mgr. Šárka Vávrová autorka metody "Psychologie štěstí".

Termín návštěvy si můžete domluvit na tel.čísle 774316871,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena: na vyžádání zašlu ceny za koučování

Podrobnější informace o koučování najdete zde www.sarkavavrova.cz

Prosím o více informací ke kurzu Koučování

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871