Koučování

Koučování

Koučink je soubor metod, které napomáhají osobnímu rozvoji. Koučink je všeobecně proces, který má pomoci lidem nebo týmům dosahovat maximálního výkonu. Tento proces zahrnuje nalezení jejich silných stránek, pomoc s překonáváním vlastních bariér a limitů k dosažení co nejvyšší osobní výkonnosti, která umožní efektivnější uplatnění v rámci kolektivu,nebo života celkově.

 

Změna by měla být přínosná a vést k určení a dosažení určitého cíle. Metody koučinku jsou orientovány spíše na výstup, než na řešení problému. Místo zaměření se na vlastní řešení problému a překonávání konfliktu je snahou dosáhnout výsledku prostřednictvím rozvoje nových strategií myšlení a činností. Koučink je proces, který umožňuje klientům dosahování svého plného potenciálu. Prvoplánově jde o nalezení a jasné vymezení cíle, kterého chce klient dosáhnout, s následným vyhledáváním vhodné cesty k němu. Paralelně s tímto zaměřením na cíl, jako „vedlejší produkt", dochází ke zlepšování sebereflexe, sebedůvěry, sebevědomí, sebeúcty. Dále schopnosti rozhodovat se a také se zvyšuje schopnost přijímat větší odpovědnost. Skrze změny myšlení a postojů a zlepšování vztahu k sobě sama se rozšiřuje pole možností daného člověka. Zpřístupňují se zejména jeho vnitřní zdroje. V souvislosti s tím se zlepšují jeho vztahy i k druhým lidem (nachází pocit větší blízkosti k druhým). Jako kouč vás budu podporovat v určování vašich cílů, a také vám pomohu v procesu dosahování cílů. Cílem koučinku je rozvinout klientovi schopnosti za účelem dosažení cíle.Kouč naslouchá a ptá se otázky, aby porozuměl klientově situaci. Koučování není psychologická diagnostika, terapie,  ani psychiatrická či psychoterapeutická pomoc.

Mohu Vám pomoci při:

  • hledání životního partnera
  • hledání životního talentu
  • vytváření finanční svobody
  • posílení sebevědomí
  • hledání Vaší ideální práce
  • nalezení pevného zdraví
  • řešení různých životních situací

Cena sezení v ceníku.

Konzultace s poradcem trvá 55 min a frekvence konzultací záleží na domluvě. Obvykle jsou sezení jednou za týden až čtrnáct dní. Konzultace mouhou být i častější, což však záleží na potřebách klienta a možnostech poradce.

Počet sezení, které jsou potřeba k tomu, abyste se cítili lépe se různí většinou je u této terapie potřeba 6- 10 sezení.

Koučováním vás povede kouč osobního rozvoje Mgr. Šárka Vávrová autorka metody "Psychologie štěstí".

Termín návštěvy si můžete domluvit na tel.čísle 774316871,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena: na vyžádání zašlu ceny za koučování

Podrobnější informace o koučování najdete zde www.sarkavavrova.cz

Prosím o více informací ke kurzu Koučování

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871