Poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a nalezení sebe,konzultace v oblasti partnerství či jiných životních situacích

Psychologie štěstí představuje celostní přístup a vychází z předpokladu, že každý z nás má nárok na prožití šťastného života. Metoda Psychologie štěstí pracuje s prvky různých psychoterapií v kombinaci s psychologií východu a západu. Pracuje především s emocemi a modely vzorců v podvědomí. Naučí nás žít s nadhledem v těžkých životních situacích a rozvíjet svoji vnitřní i vnější svobodu nezávisle na dění v okolním světě.
S metodou Psychologie štěstí se můžete setkat na přednáškách, seminářích a především v sebezkušenostním výcviku věnovanému aplikování dané metody v praxi. Dále se s metodou Psychologie štěstí setkat v osobních psychoterapiích,nebo v písemné formě prostřednictvím článlů a komentářů v mediích.

 

Jedná se o velmi moderní přístup v oblasti psychologie a psychoterapie. Tato metoda je velice účinná a poskytuje konkrétní návody. Při psychoterapiích psychologie štěstí zjistíte, že vlastní život a osud můžete ovládat více,než jste si kdy dokázali představit. Každý má touhu odhalit veliká tajemství úspěchu,dosáhnout naprosté spokojenosti a nalézt cestu k osobnímu naplnění. Toužíme po smysluplném a naplněném životu. Spolu se pokusíme porozumět dění kolem sebe,najít pravdivé odpovědi na skutečnosti,které před nás staví život. Naučíme se společně využívat život ve všech oblastech ať už jde o peníze,zdraví,vztahy,štěstí. Porozumíme skryté,dosud nevyužité moci,která ve vás dřímá, a tento objev vnese radost do všech aspektů vašeho života. Dosáhnete nemožného,překonáte těžkosti a přivoláte nevídaný úspěch.Pokud nezměníme své zaběhnuté struktury myšlení, nezměníte ani vaši realitu. Je nutné změnit staré vzorce a nahradit je novými myšlenkami. Naučit se kontrolovat špatné formy myšlení a ty nahradit těmi pozitivními. Jde o jednoduchý cvik,který se po čase stane samozřejmostí. Velké úspěchy má tato metoda v souvislosti s neplodností a to jak u ženy tak u jejího partnera. Metoda odhalí důvod neplodnosti a ten odstraní a následně může dojít k oplodnění ( umělým oplodněním, nebo i přirozenou cestou ).

Rozdíl mezi koučinkem a konzultací Psychologie štěstí /terapií/ je v následující:

Koučink je rozvojový nástroj a maximalizuje výkon co v nejkratší možné době, nezaobírá se minulostí a toho proč daný problém vznikl,používá vnitřní zdroje klienta, které klient využívá, kouč neradí pouze správně klade otázky.

Psychologie štěstí /psychoterapie/-vrací se ke kořenům v minulosti /v dětství/, hledá chybné vzorce a snaží se je odstranit a nahradit novými pozitivními vzorci chování,psychoterapeut pomáhá definovat klientovi jeho pocity a postoje a ukazuje jakou cestou jít.

Kdy může poradenství pomoci:

problémy ve vztazích,při náhlých životních změnác,hlidé se smyslovým nebo mentálním znevýhodněním,volba povolání (kariérové poradenství).

manželské poradenství,sportovní poradenství,při problémech se závislostmi (alkohol, drogy, gemblerství)když je třeba problém ventilovat na bezpečném místě.

 

Cena terapie 1500 Kč/ 55 min.

Termín návštěvy si můžete domluvit na tel.čísle 774 316 871,email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím o více informací ke kurzu Psychologie štěstí- psychoterapie

 

Akce na dárkové poukazy

5% sleva na prodej dárkových poukazů pro výklad karet, semináře, kurzy, alternativní terapie psychoterapie a koučování, nebo pouze na částku peněz a obdarovaný si může vybrat co chce absolvovat. Poukazy možno zakoupit přes email neffira@seznam.cz,na tel.774 316 871